Program partnerski KUBUS

Ferie z Kubusiem w Willi Przy Potoku.

Ferie z Kubusiem – to program, jaki przygotowaliśmy dla Państwa wraz z firmą Studio Sport, która zapewni naszym gościom najwyższą jakośc usług narciarskich.

Szkoła Narciarska POMARAŃCZA – oferuje zajęcia prowadzone  przez kadrę  wykwalifikowanych instruktorów  w trzech dyscyplinach zimowych: narciarstwie zjazdowym, snowboardzie oraz narciarstwie biegowym. Nauka odbywa się na wyciągach Stacji Tylicz Ski, Master-Ski i  w Osadzie Turystycznej Domki w Lesie. Celem "POMARAŃCZY " jest pokazanie dobrej zabawy, jaką chcemy się z Państwem podzielić  na naszych zajęciach.  Jesteśmy pewni, że dostarczymy naszym uczniom lawinę dobrego humoru i zadowolenia z aktywności fizycznej jaką oferujemy.
Cena: 65 zł dla naszych Gości (przy wykupieniu min 4 godzin)

Kubusiowe Przedszkole  Narciarskie zaprasza wszystkie dzieci  do udziału w kursach narciarskich, które odbywają się na Kubusiowym Stoku. Jest to połączenie nauki jazdy na nartach i dobrej zabawy w  Zimowym Parku Zabaw.  Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00  dla dzieci w wieku 5-8 lat. W trakcie zajęc dla dzieci poczęstunek i obiad na stacji Tylicz  a na zakończenie  każdego cyklu – dyplom i  medal  ukończenia kursu z Kubusiem.
Cena : dla naszych gości – 600 zł

Wypożyczalnie sprzętu – firma Studio Sport posiada największe wypożyczalnie w Tyliczu i okolicy. Ponad 200 kompletów nart zjazdowych, biegowych i desek snowboardowych. Oferujemy także jedyny serwis narciarstwa biegowego i  profesjonalną trasę biegową z pełnym zapleczem i szkołą narciarską. W naszej ofercie znajdują się  najnowsze modele nart testowych marki Rossignol i Dynastar , a także jedyna w regionie wypożyczalnia nart biegowych dla dzieci.
Cena : dla naszych Gości -25 zł komplet

Szczegóły oferty na www.e-tylicz.pl

MINI ZOO

Daniele, króliki, kucyki, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

MAJÓWKA

Zastanawiasz się gdzie pojechać? Gdzie Ty i Twoje dzieci odpoczniecie od miasta, pracy i szkoły? Weekend majowy, czerwcowy. Z dziećmi czy we dwoje. Wiele atrakcji dla całej Rodziny.

WAKACJE

Super wypoczynek w bliskości z naturą. Hodowla danieli, króliki, miody z własnej pasieki. Śpiew ptaków, szum potoku - to wszystko czeka na Ciebie i Twoje Dzieci.

Mini galeria - Willi Przy Potoku