Pakiet Świąteczny

Bożenarodzenie w Willa Przy PotokuPakiet Świąteczny 

Boże Narodzenie to cudowne święta rodzinne, pachnące choinką i makowcem. Wszyscy pragniemy spędzić te wyjątkowe chwile w gronie rodzinnym, choć na chwilę zatrzymać się w tym pędzącym do przodu świecie.


Pragniemy zaproponować Państwu Święta w naszym domu, w którym znajdziecie ciepłą, rodzinną atmosferę. Wspólny wieczór wigilijny spędzony przy stole nakrytym białym obrusem, siankiem i wisząca jemiołą pozwoli na chwile refleksu i zadumania.

Tradycyjne postne potrawy barszcz z domowymi uszkami, karp, śledzie, gołąbki w liściach kiszonej kapusty i pierogi okraszone naturalnym olejem rzepakowym (tłoczonym przed świętami), kompot z suszonych owoców, kutia z bakaliami, kluski z makiem czy kapusta z grochem to wszystko znajdziecie na wigilijnym stole.

Zapach pieczonego makowca i świeżo ściętej choinki pomoże przypomnieć sobie dziecięce lata i święta spędzane w rodzinnym domu.

Zapalone na stole świece, opłatek, kolędy i zniecierpliwione, czekające na Mikołaja dzieci a za oknem spokojnie padający śnieg.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu.

Pakiet Świąteczny 22-27 grudnia 2018 roku

  • noclegi (pokoje z łazienkami, tv z kanałem dla dzieci, internet WiFi)
  • wyżywienie (śniadania w formie bufetu z ulubionymi potrawami dzieci: naleśniki, racuszki, płatki, czekolada, tosty francuskie) świeże sery i wiele smakołyków góralskich
  • warsztaty dla dzieci, na których przygotujemy ozdoby na choinkę
  • wspólne ubieranie choinki (wcześniej wyprawa do lasu)
  • kolacja wigilijna i 12 tradycyjnych, postnych potraw i wspólne kolędowanie
  • kulig z pochodniami po okolicy
  • wieczór przy ognisku z pieczeniem kiełbasy

Świąteczne śniadania przy wspólnym stole z domowym sernikiem, makowcem, ćwikłą i chrzanem, wędlinami z naszej wędzarni i wspaniała rodzinna atmosfera.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu.

Pakiet Świąteczny

Pakiet Świąteczny 22-27 grudnia 2018 roku Świąteczne śniadania przy wspólnym stole z domowym sernikiem, makowcem, ćwikłą i chrzanem, wędlinami z naszej wędzarni i wspaniała...

Sylwester

Proponujemy Państwu 6 dniowy pakiet 27.12.2018 – 2.01.2019 Zapewniamy: - noclegi pokojach z łazienkami, tv z kanałem dla dzieci, dostęp do internetu. Wyżywienie śniadania - w formie ...

MINI ZOO

Daniele, króliki, kucyki, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

MAJÓWKA

Zastanawiasz się gdzie pojechać? Gdzie Ty i Twoje dzieci odpoczniecie od miasta, pracy i szkoły? Weekend majowy, czerwcowy. Z dziećmi czy we dwoje. Wiele atrakcji dla całej Rodziny.

WAKACJE

Super wypoczynek w bliskości z naturą. Hodowla danieli, króliki, miody z własnej pasieki. Śpiew ptaków, szum potoku - to wszystko czeka na Ciebie i Twoje Dzieci.

Mini galeria - Willi Przy Potoku