Dom i otoczenie

Teren wokół naszego domu składa się z dwóch części tj. części przy domu i tzw. części „za rzeką”.

Przy domu znajduje się duży, oświetlony parking dla naszych Gości. 


Przez działkę tuż przy domu, przepływa rzeka Muszynka. Naturalne uskoki, powolnie płynąca woda i delikatny jej szum w połączeniu z przepięknym śpiewem ptaków, dochodzącym  z naszego lasu, wprowadzą Państwa w przyjemny nastrój.
Działkę przy domu  z częścią za rzeką łączy most, na którym zatrzymując się  choć przez chwilę obserwować można życie rzeki. Pływają tam rybki, są żaby a w bliskiej odległości gniazdo uwiły dzikie kaczki. Często nad rzeką zobaczyć można czarnego bociana. Nasze dzieci lubią karmić chlebkiem rybki i kaczki, które chętnie podpływają po okruszki.  

PLAC ZABAW I CHWILA RELAKSU


Teren za rzeką to zieleń i przestrzeń. Wspaniałe miejsce rekreacyjne dla całej Rodziny.
Znajduje się tam zadaszony grill, duża altana ze stołami i ławami, wędzarnią oraz piecem chlebowym.  Obok jest sala zabaw, gdzie dla dzieci przygotowane jest miejsce z zabawkami a dla Rodziców stoły, przy których można odpocząć. 
Obok rośnie las. Na drzewach jego mieszkańcy, a mieszka tam kilka gatunków ptaków, mają swoje budki. Od świtu po zmierzch słuchać można wspaniałych śpiewów i treli. Dzieci chętnie chodzą tam na spacery gdyż jest to także dobra lekcja przyrody.  Z takiej wyprawy przynoszą zawsze bukieciki kwiatów dla mam.  
Dobre oczy wypatrzą rydze, które usmażone na maśle będą wspaniałą przekąską.
Na kocu czy leżaku upajać się można letnim, górskim słońcem. Z dala od drogi i przejeżdżających nią samochodów odpoczniecie Państwo i zapomnicie chociaż na chwilę,      o pracy i trudach dnia codziennego.


Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy bezpieczny, drewniany plac zabaw. Znajduje się tam piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina i domek na drzewie oraz karuzela. Są także drabikni i linki do wspinaczki. Jest boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej i kosza. Latem mamy basen.
Dla rodziców są tam ławki i stoliki a teren jest ogrodzony i oświetlony. 
Obok placu zabaw, blisko naturalnego wodospadu, postawiliśmy altanę gdzie wiszą hamaki, na których lekko się kołysząc można „uciąć drzemkę” lub upajać się szumem wody i śpiewem ptaków. 

 

PAKIET ŚWIATECZNY

Pakiet Świąteczny. Świąteczne śniadania przy wspólnym stole z domowym sernikiem, makowcem, ćwikłą i chrzanem, wędlinami z naszej wędzarni i wspaniała...

SYLWESTER

Proponujemy Państwu 6 dniowy pakiet. Zapewniamy: - noclegi pokojach z łazienkami, tv z kanałem dla dzieci, dostęp do internetu. Wyżywienie śniadania - w formie ...

MINI ZOO

Daniele, króliki, konie, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

ZIMOWY URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

Mini galeria - Willi Przy Potoku