Oferty

NASZE MINI ZOO
Każdy rodzic wie, że dzieci szybko się nudzą czy to zabawką czy monotonią wokół siebie. Mamy dwoje rozbrykanych urwisów Julię i Emila. Mimo, że otoczenie domu sprzyja zabawom i harcom to naszym dzieciom przestało to wystarczać.  Postanowiliśmy zapewnić im nowe atrakcje czyli zwierzątka. Dzieci uczą się obserwacji ich życia, zachowań ale także obowiązkowości – bo przecież zwierzątka trzeba karmić, poić czy sprzątać im otoczenie. Zapewniam, że to świetny sposób aby dzieci nigdy nie zaznały nudy.   

Mieszkają u nas daniele. Mamy siedem łań, jednego samca z dużym porożem (łopatami) i trzy młode tzw szpicaki. Nauczyły się, że dzieci zawsze przynoszą im smakołyki a są to jabłuszka, marchewka i suchy chlebek. Podchodzą do ogrodzenia chrupią rzucone im łakocie a przy okazji pozują do zdjęć.
Inni nasi mieszkańcy to trzy klacze i łaciaty Kubuś - kucyk. Bardzo lubią jabłuszka, marchewkę i cukier w kostkach. Są bardzo łagodne, dają się pogłaskać i chętnie wożą na grzbietach dzieci.
Mamy króliki. Są to Śnieżynka, Nosia, Milusia, Szarusia i Węgielek – tak je nazwały nasze dzieci. Można je głaskać i brać na ręce. Julka i Emil często siedzą przy klatkach (zwłaszcza gdy są młode króliczki).
Kolorowe papugi to pomysł naszych dzieci. Po powrocie z wakacji, z przejęciem opowiadały o tych, które hodował właściciel pensjonatu nad morzem.
Podobno najlepszymi stróżami przy domu są pawie. Robią dużo hałasu ale przy okazji cieszą oko pięknymi, barwnymi piórami i dostojną postawą.
Bażanty przychodzą często na naszą łąkę ale nie można im się bliżej przyjrzeć bo są płochliwe. Dlatego mamy je w klatce razem z przepiórkami.
Ptactwo domowe czyli kury, kaczki i indyki. Mamy kurki nioski, zielononóżki, perliczki. Gwarno, kolorowo a przy okazji codziennie świeże jajeczka.
Spod Zakopanego, już niedługo, baca przywędruje ze swoim stadem owiec. Dla nas przyprowadzi nowych mieszkańców – jagnięta czyli małe owieczki.

MINI ZOO

Daniele, króliki, kucyki, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

MAJÓWKA

Zastanawiasz się gdzie pojechać? Gdzie Ty i Twoje dzieci odpoczniecie od miasta, pracy i szkoły? Weekend majowy, czerwcowy. Z dziećmi czy we dwoje. Wiele atrakcji dla całej Rodziny.

WAKACJE

Super wypoczynek w bliskości z naturą. Hodowla danieli, króliki, miody z własnej pasieki. Śpiew ptaków, szum potoku - to wszystko czeka na Ciebie i Twoje Dzieci.

Mini galeria - Willi Przy Potoku