Stacja Narciarska Master SKI

http://master-ski.pl/images/stories/butom/sun.pngCentrum narciarskie

To idealne miejsce na wypoczynek, regenerację i nabranie sił witalnych. Piękne krajobrazy, malownicze stoki i doskonała zabawa; to wszystko w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i bazą noclegową dla całej rodziny. Zapewniamy moc atrakcji, pełen komfort, fachową obsługę oraz bezpieczeństwo dla dużych i małych narciarzy. Ci, którzy jeszcze nie zasmakowali narciarskiej przygody, mogą w każdej chwili rozpocząć naukę pod okiem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów narciarstwa i snowboardingu.

OFERTA

Master-Ski Centrum Narciarskie jest rodzinnym, nowoczesnym ośrodkiem narciarskim położo­nym na północnych stokach w samym centrum Tylicza na wysokości 680m n.p.m. Stacja dysponuje trzema nowo­czesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi wyciągami, wypo­życzalnią, szkołą narciarską, bezpłatnym parkingiem oraz regionalną karczmą.
Wyciąg szkoleniowy znajduje się obok wypożyczalni przy tarasie widokowym Karczmy, rodzice mogą tu obser­wować postępy swoich pociech.

Łagodne, szerokie trasy z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem sprawią iż każdy uczeń będzie mógł bezpiecznie cieszyć się frajdą zimowego szaleństwa.
Główna szeroka trasa o równomiernym pochyleniu, sprzyja jeździe na" krawędzi" dla bardziej wymagających.
Trasa rodzinna - najdłuższa, przystosowana tak, aby każdy niezależnie czy początkujący czy zaawansowany narciarz mógł bezpiecznie przebyć ten urokliwy odcinek trasy.
W stacji zainstalowano nowoczesne oświetlenie dzięki czemu można szusować do późnego wieczora.


Optymalne warunku zapewnia zainstalowany na stoku system sztucznego naśnieżania.

Wypożyczalnia

Dysponujemy własną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i snowboardowego renomowanych firm, posiadamy ponad 150 kompletów nart i snowboardów zawsze profesjonalnie przygotowanych do jazdy. Oferujemy również  kompleksową obsługę narciarzy i snowboardzistów

 

 

Szkółka narciarska "BARTEK"

Zapewniamy Państwu pełen asortyment szkoleń z zakresu nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. W skład kadry instruktorskiej wchodzą wykwalifikowani instruktorzy.
Nie ważne ile masz lat, jeśli chcesz nauczyć się jeździć - musisz nas odwiedzić!
Bardzo chętnie udzielamy lekcji indywidualnych i grupowych. Dostosowujemy się do poziomu umiejętności podopiecznych, aby efektywnie doskonalić ich technikę jazdy.
Naszą pasją jest sprawiać, aby każdy kto nas odwiedzi, mógł czerpać z narciarstwa moc satysfakcji i niezapomnianych wrażeń.

Kontakt do instruktorów:

Grzegorz

505 946 026

Paweł

514 978 261

Dawid

515 974 987

Robert

505 108 952

PAKIET ŚWIATECZNY

Pakiet Świąteczny. Świąteczne śniadania przy wspólnym stole z domowym sernikiem, makowcem, ćwikłą i chrzanem, wędlinami z naszej wędzarni i wspaniała...

SYLWESTER

Proponujemy Państwu 6 dniowy pakiet. Zapewniamy: - noclegi pokojach z łazienkami, tv z kanałem dla dzieci, dostęp do internetu. Wyżywienie śniadania - w formie ...

MINI ZOO

Daniele, króliki, konie, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

ZIMOWY URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

Mini galeria - Willi Przy Potoku