Aktualności

Długi weekend w maju lub czerwcu.

Długi weekend w maju lub czerwcu.

Zastanawiasz się gdzie pojechać? Gdzie Ty i Twoje dzieci odpoczniecie od miasta, pracy i szkoły? Czy wiesz jak piękny jest Tylicz, góry Beskidu Sądeckiego? Willa Przy Potoku to miejsce gdzie znajdziesz ładne pokoje, dobre jedzonko i dużo miejsca do szaleństwa na świeżym powietrzu. Nasz teren rekreacyjny to plac zabaw z domkiem na drzewie i trampoliną, piaskownice, huśtawki i elementy parku linowego. Rodzinny wypoczynek uatrakcyjnią daniele, króliki i śpiew ptaków.

 

Oferujemy pakiety z wyżywieniem i wieloma atrakcjami.

 

Weekend z dziećmi, odpoczynek, dobra zabawa – Willa Przy Potoku czeka na Ciebie!

 

Tylicz latem oferuje:

- basen
- stadninę koni i zwierzęcą farmę
- tor gokartowy (dla dzieci i dorosłych)
- szlaki rowerowe i piesze

<< Wróć do poprzedniej strony

MINI ZOO

Daniele, króliki, kucyki, kolorowe ptactwo (dzikie i domowe), owieczki - to wszystko blisko domu. Zabawa i nauka dla dzieci - ZAPRASZAMY

URLOP W GÓRACH

Wspaniałe warunki dla narciarzy zaawansowanych jak i początkujących, oświetlone trasy biegowe, super miejsca do nauki jazdy dla dzieci, świetni instruktorzy narciarstwa ...

MAJÓWKA

Zastanawiasz się gdzie pojechać? Gdzie Ty i Twoje dzieci odpoczniecie od miasta, pracy i szkoły? Weekend majowy, czerwcowy. Z dziećmi czy we dwoje. Wiele atrakcji dla całej Rodziny.

WAKACJE

Super wypoczynek w bliskości z naturą. Hodowla danieli, króliki, miody z własnej pasieki. Śpiew ptaków, szum potoku - to wszystko czeka na Ciebie i Twoje Dzieci.

Mini galeria - Willi Przy Potoku